היתרונות של משלוחי ה e-commerce שלנו

אחד המאפיינים הבולטים של העידן הטכנולוגי–דיגיטלי בו אנו חיים, הוא הרגלי הקנייה שלנו, אשר הפכו למקוונים–אינטרנטיים וניתנים לביצוע באמצעות מספר לחיצות כפתור. בהתאם לכך, עסקים רבים שזיהו את המגמה הזו, מחזיקים ברשותם גם חנות אינטרנטית, המספקת את המוצרים הנרכשים באמצעות משלוחי  e-commerce

קניות אונליין

אם בעבר הלא רחוק היינו צריכים לצאת מהבית כדי לרכוש מוצרים בסיסיים כמו מוצרי מזון וביגוד, הרי שכיום, עם התפתחות העידן הטכנולוגי – דיגיטלי בו אנו חיים, ניתן לבצע מגוון פעולות ולרכוש מוצרים שונים בלחיצת כפתור אחת פשוטה, מהספה, מיטה, או כל מקום אחר בעל נגישות לאינטרנט.

בעל עסקים רבים שזיהו את המגמה הזו, שהתפתחה במהירות עקב השהייה הממושכת של רבים מאתנו בבית, בעקבות סבבי הסגרים השונים שליוו את התפרצותה של מגפת הקורונה, הביאה אותם להקים במקביל לחנויות הקיימות שלהם, גם חנויות וירטואליות שונות, ולהיעזר בחברות שילוח והפצה שונות, המספקות שירותי משלוחים לחנויות אונליין, כמו גם משלוחים לאתרי אינטרנט.

מהם משלוחי e-commerce?

זירת הקניות האינטרנטית המתפתחת והצורך הגובר למצוא חברת משלוחים המספקת שירותי משלוחים לחנויות אונליין, כמו גם משלוחים לאתרי אינטרנט, יצרה את הביטוי הנפוץ ‘משלוחי e-commerce’. למעשה, המונח e-commerce משמעותה מסחר באינטרנט, כאשר אתרי e-commerce למיניהם מציעים שירותים מסוגים שונים ואפשרויות רכישה מגוונות, על גבי פלטפורמות שונות.

חברת השליחויות DTDC – מי אנחנו?

עולמות השילוח וההפצה, הנהנים מפריחה וצמיחה מהירה בשנים האחרונות, כוללות מגוון חברות שילוח והפצה, המעניקים בין השאר גם פתרונות לוגיסטיים מתקדמים למגוון צרכים ודרישות, החל משלבי המיון והאריזה ועד לאחסנה מותאמת אישית בטווחי זמן משתנים.

אחת החברות העולמיות המובילות והוותיקות בתחום, היא חברת שליחויות DTDC, הדואגת מידי חודש לאלפי לקוחות מרוצים, פרטיים ועסקיים כאחד, והפצתם של למעלה מ – 11 מיליון חבילות לכמעט 10,000 נקודות חלוקה.

מהם היתרונות של משלוחי ה – e-commerce שלנו?

מלבד המקצועיות והניסיון של עשרות השנים שצברנו בעולם השליחויות, לחברת DTDC ישנם מספר יתרונות בולטים גם בתחום החדשני והמתפתח של משלוחי ה – e-commerce, ביניהם:

  • עמידה בזמנים – חברת משלוחים מתפקדת למעשה גם כפנים של העסק והמוצר שבחרנו לשווק ולכן, חשוב מאוד להקפיד על עמידה בזמנים כפי שמצוין באתר. בין הפרמטרים החשובים הקובעים את טיב ורמת השירות של החנות האינטרנטית שלכם נמצאת העמידה בזמני המשלוח שנקבעו, נקודה עליה אנחנו בהחלט לא מתפשרים.
  • טכנולוגיות מתקדמות – חברת DTDC מחזיקה תשתית טכנולוגית מתקדמת ביותר, המאפשרת קליטת הזמנה מהירה, כמו גם זיהוי ומעקב אחר סטאטוס המשלוח. כך, מלבד ייעול תהליך ההזמנה, הזמנת המשלוח גם הופכת לחוויה של ממש.

ניסיון – בסופו של דבר אין תחליף לניסיון וכשמדובר בניסיון חובק עולם, הזמנות רחבות היקף מחו”ל ושינוע חבילות למדינות שונות, חברת השליחויות DTDC היא הבחירה הנכונה.

מעקב משלוחים

מס׳ חבילה

פה יוצג המלל שחוזר מהשאילתא