הלוואה לרכב – איך לוקחים הלוואה לרכב בצורה נכונה?

רוצים לקבל מידע נוסף? השאירו פרטים באתר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

אחד הכלים הטובים והמשמעותיים ביותר לממן רכישת רכב בימינו, היא באמצעות הלוואה אותה ניתן לקבל דרך גופי מימון שונים, ובהם גם חברות אשראי איתן עובדים באופן שוטף. כל חברה מציעה הלוואות למימון רכב בתנאים שונים ואטרקטיביים. 

כל מי שרוצה לקחת הלוואה לרכב, צריך לדעת איך לעשות את זה בצורה נכונה, על מנת שהוא יוכל לנצל את סכום ההלוואה בצורה נכונה ויוכל להתמודד עם ההחזר החודשי עד לסיום תקופת ההלוואה באופן שלא יפגע בחשבון ההוצאות שלו ולא יפריע לו לתפקד.

הלוואה לרכב יכולה להתבצע על בסיס חודשי בתנאים שונים. היא יכולה להתפרס על פני שנה, שנתיים וכן הלאה, עד לתקופה מספר שנים. כמובן שצריך לקחת בחשבון את ההשפעה של הריבית על ההלוואה ועל ההחזרים. ככל שההלוואה נמשכת יותר זמן, עלות הריבית תהיה גבוהה יותר, ולכן ייתכן וישתלם יותר לקצר את התקופה, גם אם זה יוצר עלויות גבוהות מדי חודש. כך חוסכים בעלויות שלה באופן כללי.

איך ניגשים לתהליך של בקשת הלוואה לרכב

צריך לחלק את השלב של בקשת הלוואה לרכב לשני חלקים:

חלק ראשון מתייחס לצד הטכני של הגשת הבקשה. היום אפשר לעשות את כל התהליך אונליין, דרך האתר או האפליקציה. לא צריך לצאת מהבית בשביל זה. הלוואה דיגיטלית, מהירה, זמינה ונגישה. חשוב לומר, שניתן להשתמש בכלים שונים, למשל מחשבון הלוואה, שיציג נתוני אמת כמה תעלה ההלוואה ומה יהיה ההחזר החודשי שלה.

חלק שני מתייחס להיבט המעשי של ההלוואה. קרי, מה הסכום שאפשר לקחת, מה הסכום שרצוי לקחת, באילו ריביות מדובר ועוד. הכלל הוא פשוט, מצד אחד, ככל שמושכים את ההלוואה לתקופת זמן ארוכה יותר, ההחזר החודשי של הקרן נמוך יותר. מצד שני, משלמים יותר ריבית (מאחר וישנם יותר תשלומים). לכן צריך לבחון מה האיזון הנכון, מבחינת תקופת ההחזר ומבחינת עלויות הריבית.

מעבר לכך, צריך לבחון מה הסכום שצריך לשלם עבור הרכב, כמה הוא עולה ומה ההון העצמי שניתן להביא מהבית. ישנן הלוואות לרכב שמעניקות 100 אחוז מימון. עם זאת, במידה ויש הון עצמי, ייתכן שיהיה יותר נכון להשתמש בו ולא למהר ולקחת הלוואה על כל הסכום.

למה לקחת הלוואה לרכישת רכב?

אחת השאלות שאנשים שואלים את עצמם לא פעם היא, למה בכלל לקחת הלוואה לרכישת רכב? התשובה לכך פשוטה, זה מקל מאוד על תהליך הרכישה ופותח הזדמנויות שאינן קיימות ללא אופציה זו.

צריך לזכור, רכב ישן לא יכול לממן עלות של רכב חדש (זאת להבדיל מדירה ישנה שיכולה במקרים רבים להוות חלק מרכזי בעלויות של רכישת דירה חדשה). דרך הלוואה, אפשר לשלם על חלק עיקרי מסכום הרכישה ולהפוך את התהליך להרבה יותר פשוט, נוח וזמין.

 רכב

"אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל."

רכב
משלוחים בכל רחבי הארץ

שירות משלוחים מהיר בכל רחבי הארץ שירות
אמינות ומחירים שלא הכרתם! הצטרפו גם אתם לאלפי לקוחות מרוצים שכבר מקבלים מאיתנו שירות אמין ומקצועי.

אז מה היה לנו בכתבה: