מה עדיף – שליח מקומי או שליחות בפריסה ארצית?

שירותי שליחויות והפצה הם שירותים נצרכים, בעיקר בשנים האחרונות, כשחלק ניכר מהרכישות מבוצעות דרך האינטרנט. אחת השאלות העולות בעת הצורך לבחור שירותי שליחויות היא: מה עדיף – שליח מקומי או חברת שליחויות בפריסה ארצית?

שירותי שליחויות נפוצים

אחד השירותים הנצרכים והפופולאריים ביותר, אצל אנשים פרטיים וחברות עסקיות כאחד, הוא השימוש בשירותי משלוחים שונים להעברת מכתב, חבילה או כל מוצר אחר, כאשר בתקופה האחרונה, בעיקר עקב ההתפתחות הטכנולוגית, ניתן ליהנות משירותים אלו ביעילות ובמהירות יוצאת דופן.

כך, ניתן למצוא כיום מגוון סוגי משלוחים – דברי דואר, חבילות, מכתבים ועוד, המתאפשרים בזמני אספקה שונים ומהירים במיוחד – מהיום להיום, מהיום למחר ואף קווי חלוקה לנקודות קבועות מראש. לצד הפופולאריות הרבה של ענף השליחויות, פעמים רבות כשמתעורר הצורך לאתר שירות משלוחי חבילות בארץ, עולה השאלה מה עדיף – חברת שליחויות ארצית או שליח מקומי?

כיצד נדע איזה שירות משלוחים עדיף לנו?

כדי לענות על שאלת העדיפות – חברת שליחויות ארצית או שליח מקומי, כדאי בשלב הראשון לאפיין את סוג המשלוח והתדירות הנדרשת. כאשר מדובר במשלוח פרטי, חבילה קטנה ובתדירות שאינה קבועה, ייתכן ונוכל להסתפק בשירותיו של שליח מקומי. אך כאשר מדובר במשלוח עבור עסק או חברה, קטנים וגדולים כאחד, מומלץ יהיה להיעזר בשירותיה של חברת משלוחים בארץ.

משלוח עבור עסק או חברה, גם אם מדובר במשלוח בתוך העיר, מצריך פנייה לחברה מקצועית ומנוסה, כך שתוכלו להיות בטוחים כי גם במידה ותצטרכו להרחיב את שירותי השליחויות שלכם (רלוונטי בעיקר, אך לא רק, לעסקים המחזיקים חנויות אינטרנטיות, כאשר צורת הרכישה המקוונת הופכת בשנים האחרונות למגמה פופולארית במיוחד) אל מחוץ לעיר, בתדירות ובכמויות גדלות והולכות, הרי שיש לכם כתובת מקצועית ומנוסה.

ההבדלים העיקריים בין שליח מקומי לחברת שליחויות

לאחר אפיון המשלוח, התדירות והצרכים שלנו בעת משלוח החבילה, כדאי שנבין מהם ההבדלים העיקריים בין שליח מקומי לבין חברת שליחויות בכל הארץ, כאשר הבנה זו תסייע לנו אף היא לבצע את הבחירה המתאימה ביותר.

מלבד הניסיון והאמצעים הטכנולוגיים המתקדמים העומדים לרשותה של חברת שליחויות ארצית, הרי שאחד ההבדלים המהותיים בין שליח מקומי לחברת שליחויות נעוץ ביכולות והכלים הלוגיסטיים שיש למבצע השליחות. בעוד ששליח מקומי נעזר לרוב באופנוע או טוסטוס לביצוע השליחות, דבר המגביל את היכולות שלו להתמודד עם מספר חבילות, כמו גם הגודל שלהן, הרי שחברת שליחויות ארצית מחזיקה ברשותה מגוון כלי רכב ייעודיים, המאפשרים לה לבצע את כל סוגי השליחויות, הן מבחינת הכמות והן מבחינת המשקל.

היתרון הנוסף של חברת שליחויות בפריסה ארצית

מעבר לעניין השליחות וההפצה עצמן, פעמים רבות נדרש גם שירותים לוגיסטיים נלווים, דוגמת מיון, ליקוט, אריזה ואחסון, שירותים אותם תוכל לספק רק חברת שליחויות מקצועית ומנוסה, בעלת האמצעים הלוגיסטיים המתאימים.

מעקב משלוחים

מס׳ חבילה

פה יוצג המלל שחוזר מהשאילתא