משלוחים 24 שעות

שליחויות עד 24 שעות בפריסה ארצית

מחפשים אחר חברת משלוחים 24 שעות בפריסה ארצית? זה הזמן להכיר את פתרונות השירות המוצעים לכם ב-DTDC ישראל, חברת שילוח מקומית בסטנדרט בינלאומי.

משלוחים 24 שעות – מה חשוב לדעת?

שירות משלוחים 24 שעות הוא שירות במסגרתו דבר המשלוח נמסר בנקודת היעד עד 24 שעות מרגע איסופו בנקודת המוצא, כאשר תזמון שעות האיסוף והמסירה נקבע על ידי חברת המשלוחים בהתאם למרחק הגיאוגרפי בין נקודת המוצא לנקודת היעד. שירות מקצועי זה מיועד לכל אילו מביניכם הנדרשים למסירת דבר משלוח בפרק זמן קצר וזאת ללא קשר במרחק הגיאוגרפי בין נקודת המוצא לנקודת היעד.

DTDC ישראל: שליחויות עד 24 שעות בפריסה ארצית

אנחנו ב-DTDC ישראל פועלים לקידום ענף המשלוחים המקומי באמצעות סטנדרט בינלאומי אותו מתווה חברת השילוח DTDC העולמית. על מנת לספק לקהל לקוחותינו מענה מקצועי גם במסגרת שליחויות עד 24 שעות בפריסה ארצית, אנו מפעילים שלושה מוקדי פעילות עיקריים בצפון, בדרום ובמרכז הארץ וזאת לצד פעילותם של עשרות זכיינים אזוריים ברחבי המדינה.

במסגרת שירות שליחויות עד 24 שעות אנו מתחייבים למסירת דבר המשלוח בפרק זמן של עד 24 שעות מרגע איסופו בנקודת המוצא. שירות זה מאפשר לכל אחד ואחת מלקוחותינו להתחייב בפני לקוחותיו למסירת דבר המשלוח בפרק זמן קצר ובכך לשפר באופן משמעותי את חווית הלקוח.

פתרונות שילוח מתקדמים

כחברת שילוח מקומית הפועלת בהתאם לסטנדרט בינלאומי, אנחנו ב-DTDC ישראל, מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שילוח מתקדמים גם במסגרת שירות משלוחים 24 שעות. פתרונות השילוח המוצעים על ידינו כוללים בין היתר:

  • שירותי אריזה לכל סוגי דברי המשלוח בהתאמה אישית
  • שירותי הפצה של סחורות וחבילות באמצעות קווי הפצה יומיים
  • שירות מעקב אחר משלוחים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת מסוגה

וזאת לצד פתרונות שילוח נוספים הכוללים גם שירותי אחסון ואחסנה של דברי משלוח ותכולות לכל תקופת זמן נדרשת.

משלוחים עד 24 שעות – שירות מקצועי לעסקים

השילוב בין המערך הלוגיסטי הכלל ארצי העומד לרשותנו לבין הטכנולוגיות המתקדמות בהן אנו עושים שימוש, מאפשר לכל סוגי העסקים ליהנות מפתרונות שילוח עד 24 שעות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ובפריסה ארצית. אנחנו ב-DTDC ישראל, חברת משלוחים מובילה מתמחים במגוון רחב של שליחויות לבתי עסק ברחבי ישראל, החל ממשרדים הנדרשים למסירת דברי דואר תוך 24 שעות, דרך חנויות אונליין המעוניינות להפיץ את חבילות ודברי משלוח נוספים תוך 24 שעות לקהל לקוחותיהן ועד למפעלים וחברות ייצור הנדרשים להפצת סחורות תוך 24 שעות.

לרשותנו, התמחות ענפית בתחום המשלוחים לכל סוגי העסקים בישראל וכל זאת תוך הקפדה על מעקב אחר המשלוח בזמן אמת וגמישות במסירה בטווחים מהירים של עד 24 שעות. לצד שירות שליחויות עד 24 שעות, אנחנו ב-DTDC ישראל מאפשרים לקהל לקוחותינו ליהנות מפתרונות שילוח מהיום להיום בהתאם למרחק הגיאוגרפי בין נקודת המוצא של דבר המשלוח לבין נקודת היעד למסירה.

על מנת לספק לקהל לקוחותינו מענה מקצועי ויעיל במיוחד במסגרת שירות משלוחים 24 שעות, אנו מקיימים קשרי עבודה עם עשרות זכיינים בכל רחבי הארץ, כאשר כל אחד מהזכיינים שלנו נהנה מחיבור למערכת הטכנולוגית המתקדמת בה אנו עושים שימוש, באמצעותה ניתן לתכנן את פעולות הליקוט והמסירה בצורה היעילה ביותר.

אם גם אתם רוצים להתקדם לבשורה החדשה של ענף המשלוחים ביותר וליהנות מכל היתרונות של חברת שילוח מקומית הפועלת בהתאם לסטנדרט בינלאומי, זה הזמן ליצור איתנו קשר כאן ולשמוע בהרחבה על כל פתרונות השילוח שלנו.

מעקב משלוחים

מס׳ חבילה

פה יוצג המלל שחוזר מהשאילתא