משלוח חבילות אקספרס עם חברה מקצועית

שינוע חבילות והפצתן לכל חלקי הארץ, תוך שמירה מלאה על שלמותן ועמידה בלוחות זמנים מדויקים כפי שהוגדרו על ידי הלקוח, זו משימה מאתגרת בהחלט. עם זאת,  כשהיא מבוצעת על ידי חברת DTDC אתם יכולים להיות רגועים, ואף ליהנות מחוויית שילוח מהירה, מתקדמת ויעילה, לכל סוג וגודל של חבילה

שירות משלוחים בארץ

שליחת חבילות ומסמכים בארץ הפכה לפעולה נפוצה ופופולארית במיוחד, אשר קיבלה תאוצה בשנים האחרונות עם פרוץ מגפת הקורונה ועם המעבר של אנשים רבים לרכישות מקוונות באינטרנט. בהתאם לביקוש ההולך וגובר, ניתן למצוא כיום מגוון שירותים ופתרונות לוגיסטיים מתקדמים, המתחילים משלב אריזת החבילות, דרך אחסנתם בתנאים האופטימליים ועד הפצתם ליעדם הסופי.

חברת משלוחים בארץ, המספקת שירות משלוחים מיטבי, צריכה לדאוג לשילוב אידיאלי בין שני פרמטרים עיקריים – עמידה בלוחות זמנים שהלקוח הגדיר – משלוחים מהיום להיום, משלוחים מהיום למחר ועוד, לבין שמירה מקסימלית על ביטחונם ושלימותם של החבילות המועברות.

משלוח חבילות – כיצד זה מתבצע?

אם בעבר משלוח חבילות היה סיפור מאתגר, אשר היה יכול להימשך מספר ימים, שבסופם כלל לא היה בטוח כי החבילה תגיע ליעדה המדויק ו/או במצב בה נשלחה, הרי שכיום ניתן למצוא מגוון חברות  בארץ כגון: בית דפוס, מסעדות, אריזות וקרטונים, בעלות פריסה ארצית רחבה, המספקות שירות משלוחים מקצועי, אמין ויעיל במיוחד.

כדי לאפשר שירות משלוחים מהיר ויעיל במיוחד, חברת שליחויות ארצית מקצועית ומנוסה צריכה להחזיק ברשותה כוח אדם איכותי ומיומן, כמו גם אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, המאפשרים מתן מענה מהיר ללקוחות, כמו גם אפשרות מעקב בזמן אמת אחר נקודת הזמן וסטאטוס המשלוח.

משלוחים בארץ עם DTDC

המגמה ההולכת וגוברת של שימוש בשירותי משלוחים בארץ הביאה לפריחתן של הרבה חברות הפצה בישראל, אך למעשה, לא כל חברת שליחויות והפצה יכולה לתת מענה לשילוב הנדרש בין בטיחות מקסימלית בעת העברת החבילה, לבין מהירות ועמידה בלוחות הזמנים שהוגדרו על ידי הלקוח, שילוב המהווה פרמטר מהותי במיוחד במשלוחים של בעלי עסק ללקוחותיהם.

משלוח חבילות בארץ עם חברת DTDC יעניק לכם את השלווה והביטחון שהחבילה שבחרתם להעביר נמצאת בידיים הכי טובות, כשהאמצעים הטכנולוגיים המתקדמים והחדשניים העומדים לרשותנו, אף יאפשרו לכם ליהנות מחוויית המשלוח ומשירותים משופרים, אמינים ומהירים.

למה דווקא DTDC ?

ראינו אם כן, כי קיימות מספר חברות שליחויות והפצה, אך כאשר ניגשים לבחור חברת שליחויות בכל הארץ, אין מקום לפשרות וחייבים לבחור את הטובים ביותר, בחירה הצריכה להתבסס על סמך המלצות של לקוחות אחרים, הוותק והניסיון של החברה, האמצעים הלוגיסטיים העומדים לרשותה וההתחייבות שלה לעמוד בלוחות הזמנים המבוקשים.

חברת DTDC הינה חברה גלובאלית בעלת וותק של למעלה מ – 20 שנים, המספקת שירות לאלפי לקוחות ומשלחת מידי חודש קרוב ל – 11 מיליון חבילות. עם נתונים כאלו תוכלו להיות בטוחים כי ביצעתם את הבחירה הנכונה וכי החבילה שלכם נמצאת בידיים המקצועיות ביותר

חברת שליחויות בתל אביב

שירותי שליחויות ומשלוחים בתל אביב – הדרך הטובה ביותר לקבל הכל במשלוח שליחויות ומשלוחים ע”י חברת שליחויות בתל אביב היא הדרך הטובה ביותר לקבל הכל

קרא עוד

מעקב משלוחים

מס׳ חבילה

פה יוצג המלל שחוזר מהשאילתא