סוגי שליחויות

כל סוגי השליחויות במקום אחד

ענף המשלוחים בישראל כולל בתוכו מספר סוגי שליחויות אותם ניתן להתאים לצרכי השילוח ודרישות הלקוח. בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא מידע כללי על כל סוגי השליחויות המוצעים על ידינו.

איזה סוגי שליחויות אנו מציעים?

אנחנו ב-DTDC ישראל, מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שילוח המיושמים במסגרת סוגים שונים של שירותי שליחויות כגון:

  • משלוח חבילות ו/או דבר דואר
  • שירות משלוחים לעסקים
  • שירות משלוחים לחנויות אונליין
  • שירותי הפצה באמצעות קווי הפצה יומיים במסלולים קבועים ו/או קווי הפצה מזדמנים

חשוב לנו שתדעו: כל אחד מסוגי השליחויות המוצעים על ידינו, מיושמים בהתאם לסטנדרט בינלאומי באמצעותו פועלת חברת השילוח הבינלאומית DTDC. אנחנו ב-DTDC ישראל, יודעים להתאים את צרכי השוק המקומי לסטנדרט הבינלאומי ובכך לאפשר לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות משירות משלוחים יעיל, מהיר וחכם!

איזה פתרונות שילוח אנו מציעים?

לרשותנו, שלושה מוקדי פעילות מרכזיים בצפון, בדרום ובמרכז הארץ, וזאת לצד מרכז לוגיסטי ומרכז מיון כלל ארצי. המערך הלוגיסטי של חברתנו, מאפשר לנו להנגיש את סוגי השליחויות המוצעים על ידינו בכל נקודה בישראל והוא משלב בתוכו טכנולוגיה מתקדמת מסוגה המאפשרת מעקב אחר המשלוח בכל רגע נתון. לצד כל אלו, אנו מספקים מגוון רחב של פתרונות שילוח כגון: שירותי ליקוט, איסוף ומיון, שירותי אריזה, שירותי אחסנה ואחסון לכל תקופת זמן נדרשת, שירותי פריקת סחורות בנקודת היעד ופתרונות שילוח נוספים המותאמים באופן פרטני לצרכי השילוח ודרישות הלקוח.

משלוחים מהירים בפריסה ארצית

כחברת שילוח מקומית הפועלת בהתאם לסטנדרט בינלאומי, אנחנו ב-DTDC ישראל, מאפשרים לכם ליהנות ממגוון רחב של מסלולי משלוח מהירים בפריסה ארצית. מסלולים אלו נועדו לצרכי מסירת משלוחים מהיום למחר וזאת ללא קשר למרחק הגיאוגרפי בין נקודת המוצא לנקודת היעד של דבר המשלוח. משלוחים 24 שעות מיועדים לכל אילו מביניכם הנדרשים למסירת דבר משלוח באופן דחוף ומיידי תוך יום עסקים אחד ולכל אילו מביניכם המעוניינים ליהנות מגמישות המסירה בטווחים מהירים. במסגרת השירותים שלנו אנו חברת משלוחים מהירה בפריסה ארצית, מתחייבים בין היתר למשלוח חבילות מכל סוג ובכל סדר גודל תוך 24 שעות מרגע איסוף החבילה.

שירותי שילוח ומטען בפריסה ארצית

DTDC ישראל הוא הסניף המקומי של חברת DTDC העולמית הפועלת בענף השילוח מאז שנת 1990. חברת DTDC העולמית נחשבת כיום לאחת מחברות השילוח הגדולות ביותר בעולם המתמחה בשירותי שילוח ומטען ברמה המקומית והבינלאומית. בדומה לפעילות הגלובאלית של החברה, גם בישראל המודל העסקי מבוסס על יצירת שותפויות בין עמיתים עצמאיים ועל פלטפורמה טכנולוגית מתקדמת מסוגה בענף המשלוחים.

טכנולוגיה זו משלבת בתוכה גם טכנולוגיית קידוד מתקדמת מסוגה המאפשרת זיהוי ומעקב אחר דבר המשלוח בזמן אמת ושליחת עדכון בכל הנוגע לסטטוס המשלוח למזמיני השירות. פעילותינו בישראל מבוססת על 3 מוקדי פעילות עיקריים בצפון, בדרום ובמרכז הארץ ועל מרכז מיון ארצי המשרת עשרות זכיינים אזוריים בפריסה ארצית מצפון ועד דרום. המבנה הארגוני של החברה בישראל מאפשר לנו לייעל את תהליכי השילוח ולספק פתרונות שילוח נקודתיים לכל לקוח ממשקי בית ועד חברות גדולות ומובילות במשק הישראלי.

אם גם אתם רוצים ליהנות ממגוון רחב של סוגי שליחויות הכוללים גם שירות משלוחים מהיום למחר, זה הזמן ליצור אתנו קשר כאן, להיחשף לפתרונות השילוח השונים המוצעים על ידינו ולבחור את סוג השירות המועדף עליכם ביותר. לרשותכם, שירותי ייעוץ להתאמת פתרונות השילוח הנחוצים לכם בכל רגע נתון.

מעקב משלוחים

מס׳ חבילה

פה יוצג המלל שחוזר מהשאילתא