שירות משלוחים

נדרשים לשירות משלוחים בישראל? זה הזמן לדעת הכול על פתרונות השירות המוצעים לכם כיום בענף המשלוחים

שירות משלוחים בישראל

שירות משלוחים בארץ מיועד למגוון רחב של מטרות שילוח בתוך רחבי המדינה, לרבות, שירות משלוחים ייעודי למסירת מכתבים ומסמכים, שירות ייעודי למסירת חבילות ושירות ייעודי למשלוחי סחורות מכל סוג ובכל סדר גודל. שירותים אלו מוצעים לכם על ידי חברות שליחויות, כאשר חלק מהחברות פועלות במרחב אזורי וחלק מהחברות פועלות בפריסה ארצית ומאפשרות לכם ליהנות משירותי משלוח מכל נקודה לכל נקודה ברחבי ישראל. את שירותי המשלוח השונים המוצעים לכם על ידי חברות השליחויות הפועלות בפריסה ארצית, ניתן לסווג בין היתר בהתאם לאופי וסוג השירות, כאשר אחד מהשירותים המרכזיים מיועד לסקטור העסקי.

שירות משלוחים לסקטור העסקי

שירות משלוחים לעסקים מאפשר לכל סוגי העסקים בישראל ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שילוח שנועדו למטרות מסירה ו/או הפצה של מכתבים, מסמכים, חבילות ומוצרים שונים. שירות משלוחים לסקטור העסקי מיועד לכל סוגי העסקים, לרבות, משרדים, מפעלים, חנויות ונותני שירותים, כאשר פתרונות השירות מותאמים באופן פרטני לצרכי בית העסק ומטרות המשלוח הנחוצים לו. בשנים האחרונות, לנוכח עלייה מתמדת בהיקף המשלוחים הנחוצים לסקטור העסקי בישראל, שירותי המשלוחים מיושמים כ-מיקור חוץ על ידי חברות משלוחים מובילות בתחומן העוסקות ומתמחות במתן שירותי משלוח לסקטור העסקי.

מהו שירות משלוחים מהיר?

שירות משלוחים מהיר הוא שירות מקצועי המיועד למטרות שילוח בפרק זמן קצר יחסית של החל ממספר שעות ועד מספר ימים, וזאת בהתאם למאפייני המשלוח כגון: נקודת יציאה ונקודת מסירה וסוג דבר המשלוח (מכתב, חבילה וכו). ברוב המקרים, שירותי משלוח מהירים מוצעים לכם על ידי חברות משלוחים מובילות בתחומן המתמחות במתן שירותי משלוח בפריסה ארצית. חברות אלו מפעילות מערכים לוגיסטיים מתקדמים המאפשרים להן לקלוט באופן יעיל ומהיר את דבר המשלוח ולמסור אותו לנקודת היעד בפרק הזמן הקצר ביותר. 

חברת שליחויות המתמחה במתן שירות משלוחים מהיר, נדרשת להפעיל מערך לוגיסטי כלל ארצי המסוגל להעניק מענה מיידי לקהל לקוחותיה. מערך זה, מיועד גם לצרכי ליקוט דבר המשלוח וגם לצרכי הפצת דבר המשלוח ומסירתו בנקודת היעד, בפרק הזמן הקצר ביותר וזאת ללא קשר למיקומן הגיאוגרפי של נקודות היציאה והמסירה. כאשר מדברים על שירות משלוחים מהיר מדברים בדרך כלל על מספר מועדי מסירת דבר המשלוח: תוך 24 שעות, תוך 48 שעות ותוך 72 שעות, וזאת מרגע ליקוט דבר המשלוח על ידי חברת המשלוחים.

אם כך, מהו שירות משלוחים מהיום להיום?

פתרונות השילוח המוצעים לכם על ידי חברת משלוחים מובילה בתחומה, כוללים גם שירות משלוחים מהיום להיום. שירות זה, בדומה לשירות משלוחים מהיר, מבוסס על היכולות הלוגיסטיות של חברת המשלוחים ועל יכולות מערך ההפצה של החברה. ברוב המקרים, שירות משלוחים מהיום להיום מיועד לצרכי ליקוט ומסירה של דבר המשלוח עוד באותו היום, כאשר טווח הזמן בין מועד ליקוט דבר המשלוח לבין מועד מסירת המשלוח עומד על מספר שעות. יחד עם זאת, חשוב לציין את העובדה שטווח הזמן עלול להשתנות בהתאם למרחק הגיאוגרפי בין נקודת המוצא של דבר המשלוח לבין נקודת המסירה. שירותי משלוח מהיום להיום מאפשרים למזמיני השירות ליהנות מהתחייבות מקצועית של חברת המשלוחים למסירת דבר המשלוח תוך יום עסקים אחד מרגע ליקוט דבר המשלוח על ידי חברת המשלוחים וזאת ללא קשר למרחק הגיאוגרפי בין נקודות המוצא והמסירה של דבר המשלוח.

לפתרונות שילוח נוספים המוצעים לכם על ידי חברת משלוחים מובילה בתחומה לחצו כאן

מעקב משלוחים

מס׳ חבילה

פה יוצג המלל שחוזר מהשאילתא