שליחויות בארץ

מחפשים אחר חברת שליחויות בכל הארץ? רוצים להבטיח לעצמכם את פתרונות השילוח הטובים ביותר בישראל? זה הזמן להכיר את שירותיה של DTDC ישראל, חברת שליחויות בכל הארץ הפועלת בהתאם לסטנדרט הבינלאומי של חברת האם העולמית.

כל סוגי המשלוחים בפריסה ארצית

אצלנו ב-DTDC ישראל תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שילוח בפריסה ארצית המותאמים לסוג ואופי שירות המשלוחים הנחוץ לכם. בין יתר סוגי המשלוחים אותם אנו מציעים בפריסה ארצית תוכלו למצוא:

  • משלוח חבילות בארץ מכל נקודת מוצא לכל נקודת יעד
  • שליחויות בארץ לצרכי מסירת דברי דואר
  • משלוחים לכל הארץ לחנויות אונליין
  • שליחויות בארץ לסקטור העסקי

וסוגי משלוחים נוספים בפריסה ארצית.

מגוון רחב של פתרונות שילוח בפריסה ארצית

במסגרת שירותיה של חברת שליחויות בארץ מכל נקודה לכל נקודה, אנחנו ב-DTDC ישראל, מאפשרים לכל אחד ואחת מביניכם, ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שילוח הכוללים בין היתר: שירותי ליקוט ומיון דבר המשלוח, שירותי אריזה בהתאמה אישית לכל סוגי הפריטים הנדרשים לשילוח, שירותי אחסון לטווח הקצר והארוך, שירותי הובלה ופריקה של סחורות ושירותי הפצה על בסיס יומי, תקופתי או מזדמן. כל פתרונות השילוח המוצעים על ידינו, מבוססים על סטנדרטים בינלאומיים בענף המשלוחים של חברת DTDC העולמית, במסגרתם מושם דגש על שירותיות, מקצועיות ואמינות לאורך כל הדרך.

משלוחים לכל הארץ ולכל מטרה!

אצלנו ב-DTDC ישראל תוכלו ליהנות משירות משלוחים בכל הארץ המותאם לכל מטרת משלוח ודרישת הלקוחות. על מנת לאפשר לקהל לקוחותינו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שילוח לכל חלקי הארץ, אנו מחזיקים בשלושה מוקדי פעילות מרכזיים בצפון, בדרום ובמרכז הארץ, וזאת לצד הפעלת מרכז מיון כלל ארצי בו אנו ממיינים את פריטי המשלוח. כמו כן, אנו עושים שימוש במערכת טכנולוגית מתקדמת מסוגה בענף המשלוחים המסייעת לנו לייעל את תהליכי השילוח ולעקוב אחר מיקומו של דבר המשלוח בכל רגע נתון.

הסטנדרטים הבינלאומיים המאפיינים את שירותי השליחויות שלנו, מאפשרים גם לכם ליהנות מ-“ראש שקט” לאורך כל הדרך ולהבטיח לעצמכם שירות משלוחים לכל הארץ ולכל מטרה.

 DTDC ישראל – הטכנולוגיה שעושה את ההבדל…

אנחנו ב-DTDC ישראל, דוגלים בטכנולוגיות מתקדמות ושילובן במערכי ההפצה והחלוקה שלנו. המערכת הטכנולוגית בה אנו עושים שימוש מהווה גורם המייחד ומבדל את פעילותינו בענף המשלוחים משאר החברות. מערכת זו משלבת בתוכה טכנולוגיית ברקוד חכמה המשמשת למטרות מעקב משלוחים ושליחת הודעות טקסט למזמיני השירות בעת מסירת המשלוח בנקודת היעד.

השילוב בין המערכת הטכנולוגית המתקדמת מסוגה בענף המשלוחים לבין ההון האנושי של עובדי החברה וזכייניה, מבטיח גם לכם שירות משלוחים בכל הארץ ברמה המקצועית הגבוהה ביותר תוך גמישות המסירה בטווחים מהירים. מעבר לכך, אנו מאפשרים לקהל לקוחותינו ליהנות ממספר יתרונות שירות מרכזיים כגון:

  • משלוחים מהירים בכל רחבי הארץ
  • משלוח חבילות ודברי דואר במסגרת שירות משלוחים מהיום להיום
  • פתרונות אריזה ואחסון ללקוחות עסקיים ולקוחות פרטיים כאחד
  • מספר גדול של קווי הפצה יומיים במסלולים קבועים בכל רחבי הארץ
  • עשרות זכיינים אזוריים בעלי היכרות מעמיקה עם ענף המשלוחים המקומי באזור פעילותם הרלוונטי

ויתרונות שירות נוספים ההופכים אותנו לאחת מחברת השליחויות המובילה ביותר בארץ ובעולם.

אם גם אתם מחפשים אחר חברת שליחויות בכל הארץ לכל מטרת שילוח כזו או אחרת, זה הזמן ליצור אתנו קשר כאן ולהבטיח לעצמכם שירות משלוחים כלל ארצי בסטנדרט בינלאומי.

מעקב משלוחים

מס׳ חבילה

פה יוצג המלל שחוזר מהשאילתא