שליחויות לעסקים

הבשורה החדשה של ענף המשלוחים בישראל כבר כאן וזה הזמן להכיר את פתרונות השילוח המוצעים לכל סוגי העסקים בישראל על ידי חברת השילוח הבינלאומית DTDC

שליחויות לכל סוגי העסקים במקום אחד!

אנחנו ב-DTDC  ישראל, חברת שילוח והדיוור המהיר ביותר בישראל – גאים להביא את הבשורה החדשה של ענף המשלוחים לעסקים בישראל ולאפשר לכל סוגי העסקים ליהנות מפתרונות שילוח מתקדמים מסוגם במסגרת שירות כלל ארצי, איכותי ובסטנדרט בינלאומי. פתרונות השילוח המוצעים על ידינו לסקטור העסקי בישראל, מיועדים ומותאמים לכל סוגי העסקים ללא קשר לגודלם ומיקומם הגיאוגרפי, וכל זאת תוך התאמת סוג השירות לצרכי הלקוח ודרישותיו. בין יתר שירותי המשלוחים המוצעים על ידינו בפריסה ארצית תוכלו למצוא:

  • שירות משלוחים לעסקים לצרכי מסירת דברי דואר – שירות ייעודי למשרדים וחברות
  • שירות משלוחים לעסקים למטרות מסירת חבילות – שירות ייעודי למשרדים וחנויות
  • שירות משלוחי סחורות – שירות ייעודי ליבואנים, יצואנים ומפעלים
  • שירות משלוחים לחנויות אונליין ואתרי מסחר מקוון

ושירותי משלוחים נוספים המותאמים לכל לקוח עסקי בהתאם לצרכיו ודרישותיו.

מגוון רחב של פתרונות שילוח במקום אחד!

כחברת שליחויות לעסקים מקומית הפועלת בהתאם לסטנדרט בינלאומי של חברת האם, אנחנו ב-DTDC ישראל, מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו העסקיים ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שילוח במסגרת שירות משלוחים לעסקים בישראל, וביניהם:

  • שירותי ליקוט, איסוף ומיון של כל דבר משלוח – לרשותנו, 3 מרכזים לוגיסטיים בפריסה ארצית לצד מרכז מיון כלל ארצי המאפשר לנו ללקט ולמיין את דבר המשלוח במהירות וביעילות
  • פתרונות אחסנה ואחסון של סחורות, ציוד ודברי משלוח מכל סוג – פתרונות האחסנה שלנו מיעדים גם לצרכי אחסון לטווח הקצר וגם לצרכי אחסון לטווח הבינוני או הארוך
  • שירותי אריזה בהתאמה אישית – במסגרת שירותי שליחויות לחנויות ועסקים אנו מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו העסקיים ליהנות מפתרונות אריזה בהתאמה אישית על פי סוג וגודל דבר המשלוח
  • שירותי הפצה – שירות ייעודי לעסקים הנדרשים להפצת דברי משלוח בפריסה ארצית על פי קו חלוקה קיים וקבוע /ואו קו חלוקה מזדמן

ופתרונות שילוח נוספים המותאמים לכל בית עסק קטן, בינוני או גדול.

חברת שליחויות לעסקים קטנים וגדולים בסטנדרט בינלאומי

אצלנו ב-DTDC ישראל, תוכלו להבטיח לעצמכם פתרונות שילוח לעסקים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, וכל זאת תוך מתן דגש על שירותיות, מקצועיות ואמינות לאורך כל הדרך. לרשותנו, מערכת טכנולוגיות מתקדמת מסוגה בענף המשלוחים, המאפשרת לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות ממעקב משלוחים בזמן אמת.

הסטנדרט הבינלאומי המאפיין את שירותי השילוח המוצעים על ידינו, מבטיח לכם שירות משלוחים לעסקים על הצד המקצועי ביותר תוך מעקב אחר המשלוח וגמישות המסירה בטווחים מהירים.

למה דווקא איתנו?

כחברת שילוח בינלאומית, אנחנו ב-DTDC ישראל, מאפשרים לכל סוגי העסקים ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שילוח המותאמים באופן המדויק ביותר לצרכי השילוח הנחוצים להם, כאשר השילוב בין המערכות הטכנולוגיות המתקדמות בהן אנו עושים שימוש לצד היכולות האופרטיביות שלנו בכל הנוגע לייעול תהליכי המשלוח, הוא זה ההופך אותנו לאחת מחברות השליחויות המובילות ביותר בארץ ובעולם. אם גם אתם מחפשים אחר חברת שליחויות לעסקים קטנים וגדולים המתמחה במתן שירותי שליחויות לחנויות, עסקים, מפעלים ומשרדים, זה הזמן ליצור איתנו קשר כאן ולשמוע יותר על מערכי ההפצה שלנו וקווי המשלוחים שלנו בפריסה ארצית.

השירותים המקצועיים המוצעים על ידינו בתחום שירותי השילוח מותאמים לכל דורש, מעסק קטן וביתי ועד לחברות הגדולות ביותר במשק הישראלי.

מעקב משלוחים

מס׳ חבילה

פה יוצג המלל שחוזר מהשאילתא