שליחויות מהיום להיום

מהם שירותי שליחויות מהיום להיום? למי הם מיועדים? כיצד הם מתומחרים ומה חשוב לבדוק כאשר שוכרים שירות שליחויות מהיום להיום? על כך ועוד בעמוד שלפניכם.

שליחויות מהיום להיום – מה חשוב לדעת?

שירות משלוחים מהיום להיום הוא שירות ייעודי למסירת דבר משלוח עוד באותו היום בו הוא נאסף של ידי חברת השליחויות המספקת את השירות. ברוב המקרים, שליחויות בארץ מהיום להיום הן שליחויות המתבצעות במרחב גיאוגרפי מסוים, כאשר דבר המשלוח נאסף עד שעות הצהריים המוקדמות מנקודת המוצא ומגיע לנקודת היעד תוך מספר שעות.

שירות משלוחים מהיום להיום – למי הוא מיועד?

שירותי שליחויות מהיום להיום מיועדים לכל אילו מביניכם הנדרשים להשלמת תהליך השילוח עוד באותו היום וזאת ללא קשר לאופי וסוג דבר המשלוח והמרחק הגיאוגרפי בין נקודת המוצא לבין נקודת היעד למסירה. יחד עם זאת, כפי שציינו לעיל, ההתחייבות מצד חברת השליחויות לביצוע משלוחים מהיום להיום מתייחס בעיקר למשלוחים הנדרשים במרחב גיאוגרפי מסוים בו החברה מפעילה קווי הפצה וחלוקה יומיים. אף על פי כן, תוכלו להסתייע בשירותי שליחויות בארץ מהיום להיום גם במקרים בהם המרחק הגיאוגרפי בין נקודות המוצא והיעד הוא גבוה, וזאת במסגרת תזמון מועדי איסוף דבר המשלוח לשעות הבוקר המוקדמות.

מה חשוב לבדוק כאשר שוכרים שירות שליחויות מהיום להיום?

אם גם אתם נדרשים לשירות שליחויות מהיום להיום, חשוב ומומלץ לאפיין את צרכי השילוח הנחוצים לכם בהתאם לפרמטרים הבאים: סוג דבר המשלוח הנחוץ לכם למטרות שילוח מהיום להיום, המרחק הגיאוגרפי בין נקודת המוצא לנקודת היעד למסירה, שעת הפעילות המוקדמת ביותר בה ניתן לאסוף את דבר המשלוח מנוקדת היעד ושעת הפעילות המאוחרת ביותר בה ניתן למסור את דבר המשלוח בנקודת היעד.

מעבר לכך, כאשר יוצרים קשר עם חברת שליחויות מהיום להיום העוסקת במתן שירותי שליחויות תוך פרק זמן קצר (מהיום להיום לצורך העניין), חשוב לבדוק את עלויות השירות בהשוואה לעלויות שירותי המשלוח מהיום למחר ו/או מהיום ותוך 48 שעות. כמו כן, חשוב לבדוק את היקף המערך הלוגיסטי העומד לרשות חברת השליחויות ואת פתרונות השילוח השונים המוצעים לכם על ידה.

DTDC ישראל מציגה: שירות משלוחים מהיום להיום בפריסה ארצית

אנחנו בחברת DTDC ישראל מאפשרים גם לכם ליהנות מהבשורה החדשה של ענף המשלוחים הישראלי וזאת במסגרת שירות משלוחים כלל ארצי ואיכותי בסטנדרט בינלאומי. פעילות החברה מבוססת על מודל בינלאומי של חברת האם, DTDC העולמית הנחשבת לאחת מחברות השילוח והמטען המובילות ביותר בעולם מאז שנת 1990 ועד היום.

פתרונות השילוח המוצעים על ידינו מבוססים על שלושה מוקדי פעילות בפריסה ארצית, מרכז מיון ארצי, עשרות זכיינים בפריסה ארצית ומערכת טכנולוגית מתקדמת מסוגה הפועלת בסינרגיה מושלמת עם כל מוקדי הפעילות שלנו. מערכת זו משלבת בתוכה טכנולוגיית קידוד חדשנית המאפשרת ביצוע מעקב אחר דבר המשלוח בכל רגע נתון.

בדומה לכל שירות משלוחים אחר המיושם על ידינו, גם שירות משלוחים מהיום להיום, מאפשר לכם ליהנות ממספר יתרונות שירות מרכזיים הכוללים בין היתר:

  • שליחויות מהיום להיום בכל רחבי הארץ
  • טכנולוגיית ברקוד מתקדמת עבור מעקב משלוחים – כולל קבלת הודעות טקסט בנוגע לסטטוס המשלוח
  • 3 מוקדי פעילות מרכזיים בצפון, בדרום ובמרכז הארץ
  • פתרונות שילוח בהתאמה אישית

ויתרונות שירות נוספים המבוססים על תודעת שירות ברמה הגבוהה ביותר והסטנדרט הבינלאומי במסגרתו אנו פועלים בישראל. למידע נוסף על שירות משלוחים מהיום להיום באמצעותנו צרו איתנו קשר כאן

מעקב משלוחים

מס׳ חבילה

פה יוצג המלל שחוזר מהשאילתא