משלוחים מהיום למחר

נדרשים לשירות משלוחים מהיום למחר? אצלנו ב-DTDC ישראל תוכלו ליהנות משירותי משלוח מהיום למחר בפריסה ארצית ובסטנדרט בינלאומי.

שליחויות מהיום למחר – מה חשוב לדעת?  

משלוחים מהיום למחר הוא שירות משלוחים במסגרתו דבר המשלוח נאסף בנקודת המוצא ביום מסוים ונמסר בנקודת היעד ביום שלמחרת, כאשר שעות האיסוף והמסירה מותאמות לצרכי הלקוח בהתאם לשעות הפעילות של נקודת המוצא ונקודת היעד. שירות משלוחים זה יכול להתאים למגוון רחב של מטרות שילוח, החל משירות משלוחים מהיום למחר של דברי דואר, מסמכים וכדומה, דרך שירות שליחויות מהיום למחר של חבילות ועד לשירות משלוחים של סחורות וכדומה.

DTDC ישראל – חברת שליחויות מהיום למחר

אנחנו ב-DTDC ישראל, חברת שליחויות הגדולה בישראל מאפשרים לכם ליהנות מהבשורה החדשה של ענף המשלוחים במסגרת שירות משלוחים מהיום למחר בפריסה ארצית. שירות זה, בדומה לכל שירותי השילוח הנוספים המוצעים על ידינו, מבוסס על היכולות האופרטיביות שלנו בענף המשלוחים ועל המערך הלוגיסטי שלנו המשלב בתוכו:

  • שלושה מוקדי פעילות עיקריים בצפון, בדרום ובמרכז הארץ
  • מרכז מיון ארצי
  • מערכת טכנולוגית מתקדמת מסוגה המאפשרת מעקב אחר המשלוחים בזמן אמת
  • עשרות זכיינים אזוריים בפריסה ארצית

בנוסף, אנו מאפשרים לקהל לקוחותינו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שילוח הכוללים בין היתר: שירותי אריזה לכל סוגי המשלוחים (חבילות, דברי דואר וכו), שירותי אחסון ואחסנה לכל תקופת זמן נדרשת ושירותי הפצה על בסיס קו הפצה קיים ו/או מסלול הפצה מזדמן.

מסירת משלוחים בטווחים מהירים – כיצד?

על מנת לאפשר לקהל לקוחותינו ליהנות מגמישות המסירה בטווחים מהירים, אנחנו ב-DTDC ישראל, מפעילים מערך משלוחים כלל ארצי המעניק מענה ממוקד לכל דבר משלוח מרגע איסופו ועד רגע מסירתו בנקודת היעד. הפריסה הארצית שלנו בשילוב הטכנולוגיה המתקדמת המסייעת לנו לבצע מעקב מדויק אחר דבר המשלוח בכל רגע נתון, הם אלו המאפשרים לנו לנהל מערך משלוחים מהיום למחר בכל רחבי הארץ.

שירות המשלוחים מהיום למחר המוצע על ידינו, מותאם באופן פרטני לכל לקוח וזאת בהתאם לאופי וסוג דבר המשלוח, כאשר פתרונות ושירותי השילוח המוצעים על ידינו מיועדים גם לסקטור הפרטי וגם לסקטור העסקי והסקטור המוסדי. בין היתר אנו מתמחים בביצוע שליחויות לעסקים, למשרדים, לחנויות אונליין, ליצואנים ויבואנים ועוד.

במסגרת שירותי משלוחים מהיום למחר, אנו מבצעים את פעולת ליקוט ואיסוף דבר המשלוח עד השעה 14:00 בצהריים, כאשר מסירת דבר המשלוח בנקודת היעד תעשה עד השעה 18:00 ביום למחרת. במקרים בהם המרחק הגיאוגרפי בין נקודת היעד לנקודת המוצא הוא גדול יחסית, אנו מקפידים לאסוף את דבר המשלוח בנקודת המוצא עד השעה 12:00 בצהריים.

משלוחים מהיום למחר ב-DTDC ישראל: כל היתרונות

כחברת שילוח מקומית הפועלת בהתאם לסטנדרט בינלאומי, אנחנו ב-DTDC ישראל, מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות ממגוון רחב של יתרונות שירות הכוללים בין היתר: פריסה ארצית המאפשרת משלוחים מהיום למחר לכל יעד ברחבי המדינה, טכנולוגית מעקב אחר המשלוח בזמן אמת, גמישות המסירה בטווחים מהירים, פתרונות שילוח בהתאמה אישית לכל מטרת שילוח ודרישות הלקוח, תעריפי משלוחים אטרקטיביים גם במסגרת שירות משלוחים מהיום להיום או מהיום למחר ויתרונות שירות נוספים ההופכים אותנו לאחת מחברות המשלוחים המובילות ביותר בישראל.

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מפתרונות שילוח של כל דבר משלוח אפשרי במסגרת שירות משלוחים מהיום למחר ואם גם אתם רוצים ליהנות מהבשורה החדשה של ענף המשלוחים בישראל, זה הזמן ליצור איתנו קשר כאן

מעקב משלוחים

מס׳ חבילה

פה יוצג המלל שחוזר מהשאילתא